24 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Policyjny „narybek” rozpoczął służbę w KPP TUCHOLA!

1 min read

Uwaga! Komenda Powiatowa Policji w Tucholi została zasilona nowymi, młodymi funkcjonariuszami! Nie będą mieli łatwo, to pewne, po zakończeniu szkolenia, nowej trójce życzymy spokojnej służby w Tucholi.[Przyp.Red.]

W ubiegły piątek (5.01.2018r.) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. Szeregi tucholskiej policji zasiliło trzech funkcjonariuszy. Teraz młodzi adepci zostaną skierowani na kurs podstawowy do szkoły policyjnej.

Komendant tucholskiej policji nadkom. Wiesław Gapa oraz zastępca komendanta  podkom. Marcin Szulczyk oficjalnie przywitali nowych funkcjonariuszy, życząc im satysfakcji z pełnionej służby, wytrwałości w wykonywaniu codziennych obowiązków  oraz wielu sukcesów.

Wszyscy nowi policjanci zasilą Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego. Posterunkowi:  Magda Donarska, Bartosz Podlewski oraz Dominik Kryger służyć będą w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym. Adepci zostali zapoznani z zasadami funkcjonowania wydziałów oraz komórek organizacyjnych miejscowej komendy. Mieli również możliwość zwiedzenia nowoczesnych pomieszczeń.

Dwaj nowi policjanci już dziś zostaną oddelegowani na kurs podstawowy do Szkoły Policji w Słupsku, natomiast funkcjonariuszka szkolenie podstawowe zacznie od jutra w Szkole Policji w Szczytnie. Wszystkim nowym policjantom życzymy pomyślnego ukończenia kursu, który ma zakończyć się w sierpniu br.


 sierż. szt. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook