26 października 2020

Polscy senatorowie mają już wiekopomny wkład w zaplanowaną eutanazję narodu!

2 min read

Urząd senatorski, to kompletny anachronizm w obecnej rzeczywistości. Senat to zbędny wydatek niepotrzebny Polsce i Polakom, podobnie jak bardzo liczny Sejm będący miejscem nie pracy, a spotkań bezwzględnych indywiduów .

Senatorowie tuż przed wakacjami uznali, że trzeba jak najszybciej dobić najsłabszą część społeczeństwa, być może po to, aby nie zabrakło pieniędzy na ich diety, biura i inne przywileje. Kto by się przejmował „staruchami”, prawda? Niech zdychają w jakiejś dziurze, odciążając budżet nie państwa, a złodziejskiego rządu!

A jak tego dokonano?

Ostatnią decyzją senatorów przed wakacjami było odrzucenie projektu ustawy, dzięki której osoby pobierające emeryturę lub rentę w wysokości nie przekraczającej kwoty najniższej emerytury miałyby prawo do bezpłatnych leków refundowanych. Senatorowie uznali, że państwa na to nie stać. Budżet nie może „uciągnąć” wydatku rzędu 200 milinów? To dokładnie tyle,ile wydajemy na utrzymanie senatorskich darmozjadów!

Darmowe leki, zgodnie z założeniami, miały trafić do tych, którzy na miesiąc od państwa dostają nie więcej niż 844 zł 45 gr brutto i ukończyły 75 lat. Niestety, nic z tego. Na 76 głosujących aż 49 sprzeciwiło się takiej pomocy najbiedniejszym i cierpiącym emerytom i rencistom. Zamiast pomocy, ludzie starsi otrzymali ostateczny cios w plecy, to jak odwleczone w czasie zabójstwo z pełną premedytacją.

_______________________

Posłowie…

 A jak głosował senator z Bydgoszczy, którego uważa się tucholanina? http://www.senat.gov.pl/

(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook