18 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„Polska na serio” – finał – ostatni odcinek cyklu

1 min read

Dziś w nieco sentymentalnym nastroju zapraszamy na ostatni odcinek „Polska na serio” w składzie Rafał Ziemkiewicz i Rafał Otoka-Frąckiewicz. Duet znakomitych komentatorów dziękuje Wam za ten wspólnie spędzony czas i serdecznie Was pozdrawia. Na pożegnanie Rafały w swoim stylu, bez taryfy ulgowej dla szeregowych aparatczyków i partyjnych wodzów skomentują bieżące wydarzenia polityczne, koncentrując się rzecz jasna na koronakryzysie.

Kto tak naprawdę skorzysta na tzw. tarczy antykryzysowej? Czym różni się zawieszona kampania od kampanii niezawieszonej w przypadku kandydatki Kidawy-Błońskiej? Co dalej z taktyką „totalności” opozycji? Platforma odżyje? Czy raczej na horyzoncie zaczynają zlatywać się zielono-czerwone sępy? Czy w coraz trudniejszej sytuacji dzielny przewodniczący Borysek, podejmie próbę ratowania partyjnych interesów negocjując z samym Naczelnikiem Państwa?

Na ile poważne są przepychanki w obozie władzy? Czego chcą „czerwoni”, a na co liczą „biali”? W co tak naprawdę gra stojący nad nimi wszystkimi Komendant? I co w końcu zrobić z tymi wyborami prezydenckimi? Odpowiedzi na te, i inne istotne pytania w finałowym odcinku „Polska na serio”.


Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook