18 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Stało się, to o czym od dawna marzyła opozycja. Rząd Prawa i Sprawiedliwości w końcu po wielu miesiącach proszenia i błagania zdecydował się wprowadzić w Polsce dyktaturę. Decyzja ta podyktowana jest troską o obywateli, a czynnikiem zapalnym jest epidemia koronawirusa, który zaatakował Europę.


Polska to jednak kraj demokracji wiec na ewentualne wprowadzenie dyktatury musi zgodzić się Senat pod wodzą Tomasza Grodzkiego. Taki stan rzeczy nie mógł nie zostać niezauważony przez Rafała Otoka-Frąckiewicza i Rafała Ziemkiewicza, którzy w programie „Polska na serio” skomentują to w odpowiedni sposób.
Miniony weekend w Polsce przyniósł nam konwencje wyborcze kandydatów opozycji. Małgorzata Kidawa-Błońska postanowiła na starą dobrą retorykę straszenia PiSem, a Władysław Kosiniak-Kamysz pokazał, jaki jest z niego tygrys. Najlepsze zapewne dopiero przed nami.
Dwaj publicyści – Rafał Otoka-Frąckiewicz i Rafał Ziemkiewicz wspólnie prowadzą poniedziałkowy program „Polska na serio”. Najważniejsze wydarzenia sceny politycznej okraszone trafnym, kąśliwym komentarzem.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook