18 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Polska nie prowadzi żadnej polityki historycznej

1 min read

Mamy obecnie do czynienia z trzema skoordynowanymi politykami historycznymi wymierzonymi w interesy państwa i narodu polskiego. W dzisiejszym odcinku „10 Najważniejszych…” Stanisław Michalkiewicz bez krzty polit-poprawności wyjaśni jakie są kluczowe cele oraz dotychczasowe rezultaty polityk historycznych: niemieckiej, żydowskiej i rosyjskiej.

Epidemia koronawirusa odsunęła w cień wszystkie inne aspekty naszego życia, ale życie toczy się dalej. A w nim, na naszych oczach kontynuowana jest intensywna propagandowa operacja, której celem jest narzucenie światu poglądu, jakoby holocaust był wydarzeniem bezprecedensowym, mimo że precedensy są bardzo liczne.

Na czym polega majstersztyk niemieckiej i żydowskiej polityki historycznej? Dlaczego są one w pewnym zakresie skoordynowane z polityką rosyjską? O tym wszystkim w dzisiejszym odcinku „10 Najważniejszych…”.

„10 najważniejszych…” Stanisława Michalkiewicza to autorska, intelektualna wycieczka, podczas której usłyszycie o dziesięciu najważniejszych książkach, postaciach, wydarzeniach historycznych, czy zwrotach w historii świata. Nie zabraknie także listy największych zdrajców i indywiduów, których działanie miało wpływ na naszą historię.


Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook