19 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„Polska w roku wyborczym” – znakomicie przygotowane spotkanie w Chojnicach (cz1)

2 min read

Kilka miesięcy temu TOKiS – PRESS  rozprowadził wśród Czytelników i Widzów  specjalną ankietę, która miała przynieść odpowiedź na proste pytanie…

…dotyczyło ono chęci zaproszenia znakomitego publicysty, którego felietony zaczęliśmy pokazywać po śmierci nieodżałowanego, polskiego  filozofa, Pana Profesora Bogusława Wolniewicza, z którym rozmawialiśmy i którego programy pokazywaliśmy na naszych elektronicznych łamach. Ankieta upewniła nas w tym,  że to niemożliwe, ewentualnie zainteresowani mieszkańcy, jak się teraz okazuje,  wolą spotkanie i to w wąskim gronie, ze skompromitowanymi politykami, którzy walczą o swój polityczny awans, niż wysłuchać skutków ewentualnego przejęcia przez nich strzępów władzy. To przykre, ale prawdziwe. Tym z większą radością informujemy, że bardziej przyjaznym miejscem prezentacji i dyskusji, okazały się Chojnice, które piórem ważnego na tym terenie Stowarzyszenia Arcana Historii zaprosiło publicystę do swoich gościnnych progów. Informowaliśmy o tym i obiecaliśmy, że w chwili, gdy redakcja TVAsme zakończy proces montażu materiału, TOKiS udostępni go na swoich stronach.

Spełniamy obietnicę…, i zapraszamy przed ekrany tych, którzy mają na to ochotę.

Nie wierzę w autentyczność demokracji, bo do rządzenia państwem potrzebne są dwie rzeczy: siła i wiedza. Wiedza – żeby wiedzieć co.. A siła – żeby potem tamto wprowadzić w życie. Jednym i drugim dysponuje armia i tajne służby. I wiedzą i siłą. I mamy dwa modele demokracji. Jeden to jest taki model turecki… mówił Stanisław Michalkiewicz podczas dyskusji z publicznością w temacie: „Polska w roku wyborczym” w Chojnicach 18.01.2019 r.


(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook