29 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Pomaga innym, wspiera Kingę, podinsp. Tomasz Krajewski otrzymał medal!

1 min read

Podinsp. Tomasz Krajewski był inicjatorem i pomysłodawcą  przedsięwzięcia na rzecz mł. asp. Kingi Szwedy, policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Tucholi, która zmaga się ciężką chorobą. Funkcjonariusz wymyślił i współorganizował kwestę oraz prowadził licytację, podczas której na leczenie Kingi zebrano ponad 4000 złotych.

Ponadto, podinsp. Tomasz Krajewski w czasie wolnym od służby jest wolontariuszem w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w 136-159245Bydgoszczy oraz na Oddziale Ratunkowym Szpitala im. Dr. A. Jurasza w Bydgoszczy. Cząstkę swojego czasu tam również zostawia. Jest także jednym z pomysłodawców instrukcji pierwszej pomocy, która stanowi kompendium wiedzy dla funkcjonariuszy, pracowników policji oraz całego społeczeństwa z zakresu udzielania pomocy medycznej w stanach zagrożenia życia. Czas poświęcony na jej stworzenie świadczy o jego pasjach, ale też trosce o drugiego człowieka.

Właśnie te argumenty spowodowały, że Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała przyznał Honorowy Medal POMAGAJMY SOBIE WZAJEMNIE właśnie podinsp. Tomaszowi Krajewskiemu.

Medal ten, podczas uroczystego spotkania, Szef kujawsko-pomorskich policjantów wręczył dzisiaj wyróżnionemu funkcjonariuszowi.

Spotkanie to było okazją do podziękowań za zaangażowanie i realizację programu profilaktyczno-edukacyjnego „Sztuka Wyboru” policjantom, którzy realizowali go  w tym roku.

____________________

(red.)

Autor: podinsp. Monika Chlebicz
Publikacja: asp. Piotr Duziak
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook