23 kwietnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Ponownie przyjrzeliśmy się działaniu myjni samochodowej przy Czarnej Drodze w Tucholi

1 min read

Od otwarcia myjni minęło sporo miesięcy. Tuż po jej otwarciu skorzystaliśmy z jej usług, (NOWA MYJNIA – STARY PROBLEM, CZYLI… JAK OSZUKAŁA MNIE MASZYNA?) wrażenia były bardziej, niż bulwersujące…

Dzisiaj jest inaczej, właściciel wyciągnął wnioski i dokonał istotnych zmian w funkcjonowaniu biznesu. Obecnie myjnia działa w sposób zadowalający, oferując komplet usług. Wszystkie urządzenia działają w sposób prawidłowy, zadbano nawet o to, że oferowany w sprzedaży płyn do mycia szyb ( dystrybutor oferujący produkt w przystępnej cenie) spełnia wszelkie wymogi wymuszone porą roku. Śmiało można go używać – nie zamarza. Obiekt jest czysty, zadbany i spełnia swoją rolę. Dzisiaj z czystym sumieniem możemy ten punkt polecić wszystkim kierowcom.

Jedynym zgrzytem w tej dobrze naoliwionej maszynerii powodującym utrudnienia jest dość niebezpieczny dojazd. Myjnia sąsiaduje z powstającą inwestycją, w pewnym momencie stanie się tam tłoczno, przejeżdżanie przez podjazdy zakładu grozi  kolizją. Coś z tym trzeba zrobić, coś zmienić.

______________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook