22 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Porozumienie TOKiS – PRESS z tucholskim TOK-iem w sprawie seansów filmowych

2 min read

Ciągle wierzymy w to, że na terenie Tucholi ponownie pojawi się kino. Jeżeli do tego dojdzie z pewnością nie będzie ono takie, jak kiedyś.

Burmistrz Tucholi również jest zainteresowany takim obiektem i pracuje nad tym, aby w przyszłości pojawił się on przy okazji innej inwestycji. Być może kino będzie jej składową. To oczywiście melodia przyszłości, jednak zależy nam na tym, aby do tego czasu, chwilowo, rolę kina przejął Tucholski Ośrodek Kultury.

Podobnego zdania jest Dyrektor TOK-u, Pan Piotr Mówiński u którego spędziliśmy dzisiaj sporo czasu, aby omówić pewien pomysł. W najbliższym czasie dojdzie do pewnych zmian, które spowodują, że główna sala TOK-u będzie lepiej przystosowana do potrzeb kina. Nie będzie żadnej przebudowy, raczej dojdzie do dofinansowania nagłośnienia, co jest ważne. TOKiS – PRESS przyłączy się do akcji promocyjnej seansów filmowych,poprzez tworzenie filmowych zwiastunów. Jeżeli będzie to możliwe, wystąpią w nich wyjątkowe osoby, które będą zachęcały do obejrzenia prezentowanych dzieł. TOK ma spore ambicje i chce, aby filmy były z najwyższej półki, my jednak proponujemy urozmaicić repertuar,  nawet o filmy, które obecnie noszą przewrotną nazwę „oldskulowych”. Z powodzeniem prezentujemy takie produkcje w piątkowe wieczory i cieszą się one sporym zainteresowaniem.

Obok kina ambitnego, pojawi się rozrywkowe, dla każdego coś miłego z wyjątkiem wakacji. W tym czasie kino będzie nieczynne, chyba, że…

Co ważne, seanse będą biletowane, jednak ceny będą znacznie niższe, niż gdziekolwiek w regionie. Zysk pozostanie w budżecie TOK-u, a TOKiS – PRESS wykona swoją pracę bezpłatnie.

Warunkiem powodzenia będzie widz, o którego będziemy zabiegać. Jesteśmy też otwarci na wszelkie sugestie mieszkańców: tokistuchol@gmail.com

BO ŁĄCZY NAS PASJA!


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook