18 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Poseł Jarosław Katulski pretendentem DO TEKI MINISTRA ZDROWIA?

1 min read

To możliwe, jak podało dzisiaj radio RMF 24, kandydatura posła z Tucholi, pana Jarosława Katulskiego do urzędu MINISTRA ZDROWIA, jest rozważana…

Dymisja Donalda Tuska z godności premiera, niesie za sobą kolejne perturbacje. Zgodnie z konstytucją RP wraz z odejściem premiera, w jego ślady idzie rząd. Czekają nas spore zmiany. Po desygnowaniu przez prezydenta Ewy Kopacz do stanowiska premiera, ta ostatnia musi skompletować nowy rząd. Ktoś zastąpi kogoś, a może czekają nas poważniejsze zmiany? Ministerstwo Zdrowia – konik garbusek, zamieniający się w wielbłąda, może być tego przykładem. Po nieudolnie wybranej kandydaturze na ministra Bartosza Arłukowicza, każda zmiana osobowa będzie o niebo lepsza. Czy w ten scenariusz idealnie wpisuje się Jarosław Katulski, czy też to kolejny plan awaryjny Platformy z serii…”zamienił stryjek…?

Póki co, informacje musimy rozważać w kategorii przypuszczeń, zwłaszcza, że do chwili oficjalnego ogłoszenia składu osobowego nowego rządu – Ewy Kopacz  zostało jeszcze kilka dni.

Pomysł wydaje się ciekawy, choć pan poseł wielokrotnie nas zaskakiwał…, teraz wreszcie ktoś „zaskoczył” Jego.

Takie cuda, tylko u nas!

___________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook