Poseł .Nowoczesnej Michał Stasiński spotkał się z tucholanami

Wczoraj, 25 – 10 br. poseł na Sejm RP Michał Stasiński, przedstawiciel .Nowoczesnej, spotkał się w restauracji ( „pachnącej” fryturą) „Bory” z mieszkańcami Tucholi.

W spotkaniu udział wzięła niewielka grupa osób. Poruszono wiele tematów, zarówno z naszego podwórka, jak też pan poseł otarł się o problemy „wielkiej” polityki. Rozmawiano o tucholskich drogach w tym również o naszej obwodnicy, która wydaje się być inwestycją bardzo odległą w realizacji. Poseł wyraził zdziwienie, że nasz powiat, traktowany jest w tej materii, po macoszemu. Jednym z tematów były również zmiany w oświacie, które ogłosiła obecna minister oświaty – specjalistka od siłowni wiatrowych, która jak twierdzi poseł Stasiński, jest przekonana, że wiatraki są powodem powstawania u ludzi… hemoroidów. Będzie to można obejrzeć i usłyszeć w naszym, EXPRESS NEWSIE”. Poseł zapoznał się z głównymi problemami Tucholi i obiecał, że będzie się starał lobbować na naszą korzyść u wyższych instancji. Po części jest w tym zasługa pana burmistrza Tadeusza Kowalskiego, który w rozmowie z posłem .Nowoczesnej, odniósł się ponownie do problemu przebudowy dróg, pozostających w gestii województwa.

 

dsc08617 dsc08618 dsc08621 dsc08623 dsc08624 dsc08625

_________________

(red.)

 

admin

Next Post

JEST SIŁA, JEST MOC, TYSIĄCE OSÓB Z TUCHOLI I ICH PRZYJACIÓŁ RUSZYŁO Z POMOCĄ NASZEJ MAGDZIE!

śr Paź 26 , 2016
Kilka dni temu poznaliśmy Magdę – tucholankę. Magda jest bardzo chora, jej stan jest bardzo skomplikowany, ale jest nadzieja na poprawę jej zdrowia.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook