20 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

POSZUKIWANY Z NARKOTYKAMI

1 min read

Wczoraj (12.01.2020r.) tucholscy policjanci zatrzymali 42 – latka, który miał przy sobie środki odurzające. Narkotyki zostały ujawnione podczas kontroli drogowej. Mężczyzna był również poszukiwany i posiadał zakaz prowadzenia pojazdów.

Stróże prawa w trakcie patrolu ulicy Świeckiej w Tucholi zatrzymali do kontroli osobową skodę, której kierujący przekroczył dopuszczalną prędkość. W trakcie legitymowania mężczyzna zachowywał się dosyć nerwowo i nienaturalnie, co wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Kierowca posiadał symptomy, które świadczyły, że mógłby być pod wpływem narkotyków.

Policjanci w wyniku przeszukania mężczyzny oraz jego podręcznego bagażu znaleźli cztery „woreczki strunowe” z zawartością białego proszku oraz jeden z suszem roślinnym.  Przeprowadzony test potwierdził, że jest to amfetamina i marihuana. Po sprawdzeniu, 42- latka w policyjnych bazach danych okazało się, że jest on poszukiwany celem odbycia kary i posiada orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna został zatrzymany i pobrano mu krew do badań na zawartość środków odurzających w organizmie. Kierowca tego samego dnia trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj, (13.01.2020r.) usłyszał już zarzuty i został doprowadzony do aresztu celem obycia kary. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.


Autor: mł. asp. Bartosz Wiese
Publikacja: mł. asp. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook