27 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Powiat o nas, bez nas!

2 min read

Władze Powiatu Tucholskiego w dalszym ciągu prowadzą politykę braku informacji o nowych przedsięwzięciach i spotkaniach, postępują według starego schematu: informujmy, ale po fakcie. To wyjątkowo zła polityka, która nie przystoi w czasach, kiedy rzekomo dominuje twór zwany na całym świecie, zwą go… demokracją.

Tym razem odbyło się spotkanie, o którym wiedziała ponownie garstka ludzi, z dobrze wykształconym „aparatem nasłuchu”, lub inaczej, z dobrymi wtykami. Poznajmy pokłosie, które skierowano do mas…

 

 

SEMINARIUM PT.: „ROLA SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO W PROWADZENIU LOKALNEJ POLITYKI PRORODZINNEJ”.

 

Dnia 18 czerwca 2013 roku w Książnicy Tucholskiej odbyło się trzecie z czterech seminariów pt. „Rola samorządu terytorialnego w prowadzeniu lokalnej polityki prorodzinnej”.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Toruniu przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Tucholi. Uczestnikami seminarium byli zaproszeni goście zajmującymi się pracą z rodziną na terenie Powiatu Tucholskiego oraz powiatów ościennych.

 

Prelegentami seminarium byli:

Pani Krystyna Żejmo–Wysocka – dyrektor Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Toruniu;

Pan Jarosław Przepreski – pracownik naukowy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, dyrektor Fundacji „Nadzieja dla rodzin”

Izabela Fröhlke–Zalewska – dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim.

Informację przygotował: PCPR w Tucholi.

 ____________________________________

Szkoda, ze nie mogliśmy przeprowadzić retransmisji z tego spotkania, które było niezwykle istotne dla mieszkańców. Może wreszcie władze powiatu zmusiłyby się do drobnego wysiłku i poinformowały czytelników na swoich stronach nie po, a przed wydarzeniem? Wiem, to trudne, ale naprawdę … możliwie!

(red.)

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook