Powiat Tucholski po raz trzeci przyznał nagrody

Z okazji Dnia Flagi Powiat Tucholski po raz trzeci przyznał nagrody i wyróżnienia sklepom z tucholskiej starówki i w jej okolic, które najpiękniej przyozdobiły swoje wystawy w barwach narodowych.

Nagrodę w postaci kosza biało-czerwonych słodkości otrzymała kwiaciarnia ‚Hortensja’ firmy Ellerik, ul. Nowodworskiego 1a.

Dwa równorzędne wyróżnienia powędrowały do Salonu Firan przy ul. Chojnickiej 9 i do sklepu firmowego „Łuczniczki” przy placu Wolności 9.

Komisja w składzie Maciej Korda – Sekretarz Powiatu Tucholskiego i Karol Gutsze – Zastępca Naczelnika Wydziału Rozwoju Lokalnego i funduszy Europejskich nie miała łatwego zadania. Doceniła ona wszystkich właścicieli i personel sklepów, który przyczyna się do odświętnego wyglądu stolicy Borów Tucholskich – Tucholi. Jak zwykle drugiego maja miasto było przepięknie przyozdobione, szkoda, że pula nagród była tak mała.

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym, dziękujemy wszystkim, którzy pamiętali o tym ważnym święcie, upamiętniającym naszą flagę narodową.  Zachęcamy do włączania się w piękną akcję, podkreślającą nasze przywiązanie do symboli naszego kraju, także w kolejnych latach.


tucholski.pl

admin

Next Post

UWAGA! BĘDĄ BURZE i silne opady deszczu!

pt Maj 10 , 2019
Wiele meteorologicznych zjawisk, a zwłaszcza burze, mają charakter lokalny. Wydanie ostrzeżenia nie jest równoznaczne z koniecznością wystąpienia danego zjawiska. Jest to tylko informacja o możliwości jego wystąpienia. Mimo wszystko, nigdy nie należy ignorować ostrzeżeń pogodowych, zwłaszcza w przypadku wydania wyższych stopni zagrożenia.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook