21 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

POWIAT TUCHOLSKI ROZPOCZĄŁ SEZON TURYSTYCZNY 2014

2 min read

W sobotę 10 maja 2014r. w Toruniu uczestnicy Wojewódzkiej Inauguracji Sezonu Turystycznego 2014 mieli okazję bliżej poznać walory turystyczne Powiatu Tucholskiego.

Na stoiskach Powiatu Tucholskiego można było nie tylko otrzymać przewodniki, ulotki reklamowe czy broszury informacyjne, ale też zobaczyć rzeźbiarza – artystę ludowego przy pracy oraz poznać ofertę wiosek tematycznych, stanowiących wyjątkową specjalność naszego regionu. Wystrój stoiska uzupełniały banery z mapami Rezerwatu Biosfery Bory Tucholskie i mapki z miejscami wyróżnionymi Mówiącymi Kamieniami.

Ćwierkające gliniane ptaszki z Ptasiej Wioski, rzeźbiarz ludowy przy pracy czy toczące kijem „rafkę” (obręcz) dzieci z Górniczej Wioski przyciągnęły na stoisko powiatowe dostojnych gości, takich jak: wiceprezydent miasta Torunia, kandydat na Europosła Jacek Rostowski, Naczelnik Wydziału Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu czy Prezes Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej. Jednak nie tyko oni, ale także ponad 1000 rowerzystów z całego województwa i setki mieszkańców Torunia lepiej poznało ofertę turystyczną Borów Tucholskich i naszego powiatu. Krótkie zaproszenie ukazało się także na antenie TVP Bydgoszcz, w magazynie informacyjnym „Zbliżenia”. Mamy nadzieję, że wielu uczestników sobotniej imprezy teraz już osobiście postanowi sprawdzić, co Bory Tucholskie mają im do zaoferowania. Wierzymy, że jeśli raz do nas przyjadą, na pewno jeszcze tu powrócą, zachęcając także innych do odwiedzin.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do udanej prezentacji walorów turystycznych powiatu tucholskiego w Toruniu.

_________________

(red.)

Wydział Promocji i Sportu

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook