2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

POWIAT TUCHOLSKI WRAZ Z BGŻ TUCHOLA ZAPRASZA NA FESTYN SPORTOWO-REKREACYJNY PT. BEZPIECZNE WAKACJE NA BOROWIACKICH SZLAKACH

2 min read

No i zaczęła się kolejna impreza powiatu, zapewne byłaby cenniejszą, gdyby nie drobiazg – kosmiczne długi. Inaczej mówiąc, kolejna impreza za i na kredyt już trwa. Wszystko rozpoczęło się ledwie pół godziny temu (jest w tej chwili 14:31) i jak na razie frekwencja jest żadna.

 

Sporo natomiast kręci się w tym miejscu policjantów, współczujemy im, temperatura jest bliska punktowi wrzenia, więc w tych mundurach zwyczajnie się rozpływają. Cóż, raczej nie znikną, wręcz przeciwnie, są w pobliżu miasteczka ruchu drogowego.  Jak bezpieczeństwo, to bezpieczeństwo, Chociaż o duchu trzeźwości mowy być raczej nie może, w centralnym punkcie placu w pobliżu dawnego tartaku znajduje się lokalna MEKKA – beczka z piwem. Niestety, miejscowi zwolennicy bursztynowego napitku pragnienia raczej nie zaspokoją z prostej przyczyny – barman nie schłodził napojów i wcale nie jest mu z tego powodu przykro. Dwie grupy dziewcząt rozgrywają mecz piłki siatkowej, chociaż one się bawią. W tle muzyczka discopolowa dopełnia całości. Swoim autem podjechali przed chwilą państwo Gajewscy i rozpoczynają wyładunek swoich futurystycznych, pięknych rowerów. Zaczekajmy, może się to wszystko rozrusza, chociaż dzisiaj zdecydowanie wygrywają w cuglach wizyty nad jeziorami i przypalone mięcho z rusztu.

Dostrzegamy również ciekawe zjawisko, pojawił się furgon z firmy IMKOP. Ciekawe, jeszcze godzinę temu informowaliśmy o przejęciu przez tę firmę stacji paliw BP w Rudzkim Moście. Co tutaj robi ich furgon? Dowiózł jakieś przetworzone artykuły spożywcze. Ciekawa sprawa…, znowu jakiś cichy układzik z serii my wam to, a wy nam tamto? Pozostawmy to w fazie żartu.

 

 

 

Wprost z festynu (mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook