28 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Powołanie Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy

1 min read

Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk powołał na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy mł. insp. Artura Malinowskiego. W uroczystości uczestniczyła kadra kierownicza oraz Kapelan kujawsko-pomorskiej policji Ks. Prałat Stanisław Kotowski.

W piątek (30.12.2016) podczas krótkiej zbiórki Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała wręczył mł. insp. Arturowi Malinowskiemu rozkaz personalny powołania na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy. Mł. insp. Artur Malinowski dotychczas pełnił obowiązki na stanowisku Zastępcy i odpowiadał za nadzór nad pracą pionu kryminalnego kujawsko-pomorskiej policji.

Mł. insp. Artur Malinowski służbę w policji rozpoczął w marcu 1991 roku. Od początku związany był z pionem kryminalnym. Od maja 2004 roku był Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy. Został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi, Złotą Odznaką „Zasłużony Policjant oraz Medalem Srebrnym Za Długoletnią Służbę. Jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego i Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

_________________________________

Autor: podkom. Przemysław Słomski
Publikacja: podkom. Przemysław Słomski
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook