27 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Powróci zasadnicza służba wojskowa!

1 min read

To było do przewidzenia, po tzw. „dobrych zmianach”, którymi raczy nas  nowa władza. W 2018 roku ma powrócić zasadnicza służba wojskowa. Będzie ona obowiązywać roczniki +1998. Młodzi po badaniach, o ile nie będą się uczyli powędrują w kamasze, dokładnie tak, jak za komuny.

Obecna władza doszła do wniosku, że młodzi Polacy zniewieścieli i nie są gotowi obronić granic Polski w razie konfliktu, a ten może eksplodować w każdej chwili. Nowa doktryna obronna, o zgrozo, oparta jest o starsze roczniki poborowych, które przeszły wiele lat temu odpowiednie szkolenie wojskowe. Innymi słowy, w razie konfliktu Polski bronić będą dziadkowie. Postanowiono wszystko zmienić. Już nie tylko armia zawodowa, a szeregowi z poboru, stanowić będą „armatnie mięcho” w razie zagrożenia.

Władza za to, przyjęła nowy plan swojej ewakuacji w razie najazdu na RP, jej potencjalnych wrogów. Niestety, szczegóły są utajnione i przeciętny Kowalski nie pozna detali tej operacji.

Prezydent Andrzej Duda w maju 2016 roku z pewnością podpisze ( jak zawsze), dokument uprawniający do wprowadzenia powrotu zasadniczej służby wojskowej. Rzecznik prasowy prezydenta stwierdził że:

TO WIELE ZNACZY DLA TRADYCJI POLSKIEJ, PRZEZ LATA BYLIŚMY NAJEŻDŻANI PRZEZ WROGÓW I SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ POWINNIŚMY POŚWIECIĆ OBRONIE KRAJU.

___________________

(mrf.)

Źródło: zaborcza.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook