2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Powstanie godzinny reportaż, w sprawie tucholskiej obwodnicy!

2 min read

Właśnie zakończyło się Kolegium Redakcyjne, to pokłosie wczorajszego, spotkania TOKiS – u z członkami stowarzyszenia SOS z Tucholi. Wczorajszy wieczór minął nam pod hasłami szans wybudowania obwodnicy drogowej z prawdziwego zdarzenia. Uznaliśmy, że stowarzyszenie ma szanse przeforsowania swoich postulatów, które wreszcie zostaną usłyszane.  TOKiS – PRESS dołoży starań, aby obywatelski głos dotarł bardzo daleko.

 

Sytuacja wygląda bardzo obiecująco, zwłaszcza, że zarówno obywatele, jaki i tucholskie władze, wreszcie mówią wspólnym głosem. To bardzo, dobrze, że orędownikiem rozwiązania tego palącego problemu stał się również pan Burmistrz Tucholi. Byłoby miło, aby w podobnym duchu porozumienia, do współpracy przyłączyło się również Starostwo Powiatowe. Oczywiście, kwestie finansowe powodzenia inwestycji są kluczowymi, jednak to nie do końca stanowi wyłącznie nasz, tucholski problem. Jeżeli nowa droga powstanie ( a z pewnością tak się stanie), będzie to z pożytkiem nie tylko dla mieszkańców, ale również dla władz wojewódzkich i dalszych (czyt. „gorzej odbierających” głos obywatelski, oczywiście, z racji odległości).

I właśnie tam należy bardzo silnie zakołatać. Ponieważ jeden kadr warty jest miliona słów, zdecydowaliśmy, że Nasz Portal zrealizuje tych kadrów tysiące, powstanie godzinny reportaż, który w całości poświęcimy tej sprawie. Do udziału w filmie zaprosimy mieszkańców Tucholi, służby leśne, ekologów, drogowców, przedstawicieli środowisk administracyjnych i politycznych.

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook