21 października 2020

Pożar w STOLBUDZIE !?

1 min read

Ta wiadomość zelektryzowała naszą redakcję, zwłaszcza, że niepotwierdzona informacja nie pozostawiała złudzeń – płonie „Łuczniczka”, a 10 wozów bojowych gasi pożar.

Ruszyliśmy na miejsce wraz kolegami z sąsiedniej redakcji, po chwili byliśmy na miejscu. Cisza, spokój, wszystko w najlepszym porządku, produkcja przebiega bez zakłóceń. UFF, ulga.  Napływają kolejne informacje, tym razem sprzeczne. Telefon do tucholskich strażaków wszystko wyjaśnia, trwają właśnie niezapowiedziane ćwiczenia strażaków, a jako zagrożony obiekt wybrano lokalnego „świeżaka” na tucholskim rynku pracy w pobliżu – AFPRO FILTERS. Ćwiczenie przebiegło chyba na tyle sprawnie i bez większego rozgłosu, że na miejsce dotarliśmy, kiedy było już po wszystkim. Jako ostatni z „placu boju” zjeżdżał służbowy „Jeep” z dowódcą akcji w środku.

Panowie strażacy, udało się wam, popędziliście nam kota. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, sprawdziliśmy i my nasze możliwości i skoordynowanie działań reporterów z różnych redakcji. Wyszło zupełnie nieźle, jak na pierwszy raz.

_________________

(red.)

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook