5 marca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Pozbądź się reklam ze swojej „analogowej”, tradycyjnej skrzynki pocztowej

1 min read

reklamy w skrzynkachJeśli codziennie budzicie się z wypiekami na twarzy i świadomością, że dziś znów będziecie mogli wyjąć ze skrzynki pocztowej nowe reklamy – należycie do mniejszości.

Nic tak nie cieszy pospolitych złodziei specjalizujących się w okradaniu domów i mieszkań, jak pełna reklam skrzynka pocztowa. Znak tego, że nie ma nas w domu od jakiegoś czasu. Czy prócz jasnej wskazówki dla przestępców, taką sytuację uznać można za znak naszych skomercjalizowanych czasów?  Nic podobnego, to nasza obojętność wobec „roznosicieli”  papierowych śmieci, czy też firm, które reklamują wszystko. Jak walczyć z tą zarazą? Nie jesteśmy osamotnieni, nawet władze naszego miasta mają dosyć zalewu propagandy, którą chwilę później rozwiewa wiatr po naszych osiedlach, wspomniały o tym na jednej z ostatnich sesji RM.  Zdyscyplinowanie firm, które reklamują swoją działalność i produkty, to półśrodek, my proponujemy inny sposób – przyklejenie na naszych skrzynkach poniższego napisu.

Każdy z naszych czytelników, który ma dosyć wypełnionej „spamem” skrzynki pocztowej, może wydrukować sobie i przykleic do niej, oczywiście w widocznym miejscu… taką nalepę.

 3033744204_d5a623af20_o

U nas się sprawdziła.

____________________

(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook