30 października 2020

Pożegnanie i podziękowania dla pracowniczki tucholskiej komendy

1 min read

We wtorek (25.09.2018r.) z Komendą Powiatową Policji w Tucholi żegnała się Pani Barbara Biesek-Żygowska, która przeszła na zasłużoną emeryturę. Komendant nadkom. Wiesław Gapa w imieniu własnym oraz współpracowników przekazał podziękowania za zaangażowanie i włożoną w pracę na rzecz sprawnego funkcjonowania miejscowej komendy policji.

 

Pani Barbara Biesek-Żygowska pracowała na stanowisku Starszego Inspektora Zespołu ds. Łączności i Informatyki. W trakcie blisko 25-letniej pracy w policji dała się poznać jako osoba pracowita, sumienna, która z niezwykłą starannością wykonywała powierzone obowiązki. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze i układała się bez zarzutu. Taka postawa jest niewątpliwym wzorem dla przyszłych kadr pracowników.

Ponadto nadkom. Wiesław Gapa, w imieniu własnym, jak i wszystkich policjantów i pracowników cywilnych tucholskiej komendy złożył życzenia wszelkiej pomyślność w dalszym życiu osobistym i rodzinnymi. Podkreślił, by czas emerytury, przyniósł nie tylko zadowolenie z poczucia dobrze wypełnionych obowiązków w pracy, ale będzie one etapem realizacji wszystkich, dotąd niezrealizowanych planów i marzeń.


Autor: sierż. szt. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook