20 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

PRACA. Rekrutacja do projektu kulinarnego w Górniczej Wiosce (gm. Gostycyn)

1 min read

To niebywała dla wszystkich fanów pichcenia i nie tylko! Górnicza Wiska w Pile ma dla Was niezwykłą propozycję! Warto z niej skorzystać!

Rozpoczynamy rekrutację do projektu kulinarnego w Górniczej Wiosce. Głównym celem jest nabycie przez uczestników umiejętności gotowania tradycyjnych, lecz „odświeżonych”, potraw kuchni borowiackiej.
Zapraszamy osoby, które chcą zdobyć nowe umiejętności praktyczne i nie boją się ciężkiej pracy pod okiem szefa kuchni historycznej z Wielkopolski.
W ramach projektu gwarantujemy darmowe szkolenia i warsztaty, wyżywienie, materiały szkoleniowe, ubezpieczenie, badania sanitarne, szkolenie BHP, zajęcia z doradcą zawodowym, pokrycie kosztów dojazdu na warsztaty, wyjazdy i wizyty studyjne w obiektach gastronomicznych serwujących kuchnię regionalną i tradycyjną i wiele innych ciekawostek. W programie m.in zajęcia praktyczne „kuchnia regionalna Borów Tucholskich: dania główne, desery, dania z ryb, zajęcia cukiernicze” itp.
Wymagania: uczestnicy z powiatu tucholskiego (gminy Lubiewo, Cekcyn, Śliwice, Kęsowo, Gostycyn, Tuchola).
Po zakończeniu projektu najlepsi kursanci mogą liczyć na zatrudnienie. Będzie sporo pracy i ilości godzin spędzonych praktycznie w kuchni pod okiem doświadczonego szefa kuchni.
Zgłoszenia na buko@las.pl lub 664778810 do 10 października 2019. Zapraszamy!
Jeśli możecie to prosimy o udostępnienie i przekazanie osobom potencjalnie zainteresowanym aby informacja dotarła do potencjalnych uczestników.


(red.)

Źródło: FB GW

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook