29 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z wizytą w Powiecie Tucholskim

1 min read
13 lutego 2017 r. Zarząd Powiatu Tucholskiego oraz Powiatowy Rzecznik Konsumentów Marek Wolski spotkali się z Prezesem UOKiK Markiem Niechciałem.

Na spotkaniu dyskutowano o wsparciu konsumentów przez Powiat Tucholski, o specyfice naszego powiatu i o zagrożeniach dla mieszkańców, którym UOKiK wraz ze swoją ogólnokrajową strukturą, obejmującą wszystkie powiaty i większe miasta naszego kraju stara się zapobiegać.

Najważniejsze rady udzielone przez Prezesa Niechciała, obowiązujące zawsze i wszędzie, a więc także u nas, to konieczność szczegółowego czytania wszystkich podpisywanych umów, włącznie z umieszczonymi na nich drobnym drukiem uwagami, oraz możliwość rozwiązania w terminie 14 dni bez uzasadnienia każdej umowy podpisanej w domu klienta lub na publicznej prezentacji produktów. Zwrócił on też uwagę na ostrzeżenia przed nieuczciwymi przedsiębiorcami umieszczane na stronie www.uokik.gov.pl

Prezes Niechciał docenił działalność Powiatowego Rzecznika Konsumentów Marka Wolskiego i zapowiedział kolejną wizytę w naszym powiecie.

____________________

tucholski.pl

Fot. UOKiK

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook