czw. Lip 2nd, 2020

Priorytet, powstrzymać Burmistrza od kolejnych inwestycji,bo media nie nadążają! Tucholska „Jedynka” ma już piękne boisko!

1 min read

W zasadzie należałoby zaapelować do współpracowników tucholskiego magistratu słowami: „ludziska, nie wypuszczajcie Burmistrza z gabinetu, bo albo się wykończy, albo rzeczywiście kolejne osiem inwestycji ukończy do zimy tego roku!”

To oczywiście marzenie ściętej głowy, jednak połowa miasta cieszy się z tego,że w Tucholi i w Jej  okolicach, wreszcie coś drgnęło. Druga połowa miasta podzieliła się na kolejne dwie części. Pierwsza marzy o tym, aby każdy kolejny rok istnienia naszego miasteczka, był rokiem wyborczym. Ostatnia ćwiartka ma wszystko w nosie i z uporem maniaka chce wytarzać włodarza w smole i w pierzu. Tych nie zauważamy, bo… partyjni lub byli partyjni, z poprzedniego, krwawego systemu. Część z nich jeszcze żyje, a nawet się rozmnożyła i wychowała dzieci, za to w dawnym „porządku”, więc protestują,bo innej formy „aplauzu” nie znają.

Nie mamy się czym martwić, a wręcz przeciwnie, o czym przekonała się zapewne Pani Dyrektor zacnej, tucholskiej „Jedynki”, która za chwilę będzie miała piękne boisko, wzorem innych szkół. Niestety, fala upałów pokrzyżowała wszystkie wcześniejsze terminy.

Obejrzyjmy, jak prace postępują dzisiaj.


(mrf.)