Program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020″ w województwie kujawsko-pomorskim.

Wybrane projekty w ramachProgramu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020″ w województwie kujawsko-pomorskim.

W związku z realizacją w tym roku „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”, 6 lipca 2018 r. Międzyresortowy Zespół ds. Programu działający przy Ministrze Spraw Wewnętrznych i Administracji wybrał cztery propozycje zgłoszone przez jednostki samorządu terytorialnego, które efektywnie wesprą działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa społeczności lokalnych w województwie kujawsko-pomorskim.

Wybrane projekty, które otrzymają dofinansowanie na realizację zadań w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020” w 2018 r.:

  1. Projekt Gminy Sępólno Krajeńskie pn. „Poprawa widoczności na przejściach dla pieszych w Sępólnie Krajeńskim” – dofinansowanie w kwocie 100.000,00 zł.
  2. Projekt Miasta Wąbrzeźno pn. „Bezpieczne Wąbrzeźno – Edycja II” – dofinansowanie w kwocie 73.800,00 zł.
  3. Projekt Gminy Lubiewo pn. „Modernizacja miasteczka ruchu drogowego przy Szkole Podstawowej w Bysławiu” – dofinansowanie w kwocie 50.000,00 zł.
  4. Projekt Gminy Jeżewo pn. „Świadomi mieszkańcy to bezpieczni mieszkańcy. Gmina Jeżewo dba o bezpieczeństwo swoich mieszkańców” – dofinansowanie w kwocie 25.000,00 zł.

Wartość dofinansowania ww. projektów wynosi 248.000,00 zł.


bydgoszcz.uw.gov.pl

Przeczytaj również:

Modernizacja miasteczka ruchu drogowego przy Szkole Podstawowej w Bysławiu

admin

Next Post

WYJĄTKOWA UCZTA KULTURALNA. ROZPOCZĄŁ SIĘ VIII Międzynarodowy Letni Festiwal Organowy! ZAPROSZENIE

wt Sie 7 , 2018
Przez kolejnych kilka niedzielnych wieczorów, zawsze o 19-stej, warto zapomnieć o piwie, rożnie oraz nadchodzącym, nowym tygodniu pracy, aby bezpłatnie wziąć udział w niezwykłym koncercie organowym w kościele p.w. Bożego Ciała w Tucholi.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook