25 października 2020

Promują nasz region w Berlinie

1 min read

Województwo kujawsko-pomorskie prezentuje swoją ofertę turystyczną podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych ITB w Berlinie. Targi corocznie ściągają wystawców z blisko dwustu krajów. Nasz region reprezentować będą Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Włocławek i Nakło. Stoisko przygotowała Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna.

Targi rozpoczęły się w środę (4 marca) i potrwają do niedzieli. Trzy pierwsze dni przeznaczone będą wyłącznie dla branży turystycznej, dwa ostatnie dla publiczności. Jak co roku wystawiamy się w ramach narodowego stoiska, które przygotowuje Polska Organizacja Turystyczna.

ITB organizowane są w największym kompleksie targowym stolicy Niemiec – Messe Berlin. Corocznie targi odwiedza około 200 tysięcy osób z całego świata, w tym blisko 11 tysięcy wystawców. Berlińskie targi to nie tylko efektywna promocja naszej oferty turystycznej oraz bogactwa przyrodniczego i kulturowego regionu. Stwarzają też możliwość poznania aktualnych oczekiwań i preferencji turystów zagranicznych. Niemcy są najliczniej odwiedzającą nasz region grupą turystów. Co trzeci turysta z zagranicy to Niemiec.

Nasz region na targach reprezentować będzie radny województwa Piotr Kwiatkowski.
____________
(red.)
kujawsko-pomorskie.pl
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook