16 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Przełożeni zapędzili naszych super – dzielnicowych do ław…

1 min read

Widać wyraźnie, że KWP w Bydgoszczy słabo się orientuje w kompetencjach naszych dzielnicowych, zdaje się, że to oni powinni prowadzić podobne zajęcia, ale cóż, z władzą się nie dyskutuje, bo obecnie panujący nam miłomściwie „Jojowy” fragment rządu, może przejechać się po etatach wszystkich niepokornych. Dobrze, zostawmy to i oddajmy głos naszym mundurowym. Jak zawsze, sprawili się.

Wczoraj (26.04.2018r.) w sali konferencyjnej miejscowej komendy policji odbyło się szkolenie poświęcone problematyce nieletnich, skierowane do dzielnicowych. Wykład wygłosił koordynator ds. nieletnich z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

W spotkaniu uczestniczyli dzielnicowi z komendy policji oraz z podległych posterunków. Szkolenie przeprowadził podkom. Adam Kumkowski-  koordynator ds. nieletnich i patologii z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej w Bydgoszczy.  Szkolenie miało na celu przede wszystkim usystematyzowanie posiadanej wiedzy przez dzielnicowych z zakresu przeciwdziałania demoralizacji i zwalczania przestępczości nieletnich oraz profilaktyki w szkołach. Niewątpliwą wartością dodaną w trakcie spotkania była wymiana spostrzeżeń i zdobytych doświadczeń w służbie. Funkcjonariusze policji cyklicznie biorą udział w wielu specjalistycznych szkoleniach, co z pewnością przekłada się na „wysoką jakość” pełnienia przez nich obowiązków służbowych.


(red.)
Źródło:
Autor: sierż. szt. Bartosz Wiese
Publikacja: st. sierż. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook