27 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Przez tydzień staniemy się "echem"!

1 min read

Mijają prawie dwa lata od chwili, kiedy powstał TOKiS – pionierskie przedsięwzięcie obywatelskie, gdzie praca wre przez kilkanaście godzin na dobę, jak w przysłowiowym kotle.

Praca bez odpoczynku, zawsze na najwyższych obrotach. Przez siedem dni w tygodniu jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś ważnego i niekomercyjnego. Czas na krótką zmianę, a ta dotyczyć będzie dni od 2 sierpnia do 12, gdzie będziemy zwyczajnie odpoczywać. Przez ten niewiele ponad tydzień TOKiS – PRESS zmieni się w „echo”. Co w naszym żargonie oznacza  echo? To trochę jak z wołaniem na puszczy, dokładniej…, będziemy powielać ważne informacje z portali internetowych, które mówią o wydarzeniach z naszego powiatu, choć nie tylko. Pod uwagę brać będziemy źródła sprawdzone i oficjalne, dalekie od istniejących mediów.

Oczywiście nie oznacza to, że nie pojawią się treści nowe. Będzie trochę egzotyki z miejsc, które odwiedzimy. Z pewnością będziemy w partnerskim dla Tucholi mieście – Kudowa Zdrój i w miejscowościach ościennych. Poświęcimy na to aż dwa dni! Następnie przeniesiemy się do Czech i Słowacji na zaproszenie…, no dobrze, nie zdradzajmy wszystkich wieści, o których będzie można u nas poczytać, będzie można zapewne też coś ciekawego obejrzeć.

Zapraszamy do odwiedzin naszej witryny, jak zawsze będzie ciekawie i… niezależnie.

TOKiS – PRESS

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook