25 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Przychodnia w Kęsowie

2 min read

Kęsowo, to miejscowość, gdzie bez wątpienia oddycha się lżej, oczywiście jej mieszkańcom. Możemy tylko pozazdrościć tego, że dawniej strasznie zapuszczona wieś, teraz rozkwita każdego roku nowymi inwestycjami, których przybywa jak grzybów po deszczu. Co ważne, mają one swój początek i koniec ściśle zaplanowany i tajemnicą włodarzy tego miejsca jest, jak udaje się im negocjować tak korzystne ceny. Po co to wszystko? Po to, aby żyło się wszystkim wygodniej.

Chcesz na własne oczy zobaczyć i wypróbować drogi, w których nie ma dziur? Jedź do Gminy Kęsowo. Chcesz zobaczyć i usłyszeć na własne oczy i uszy ptaki chronione? Pojedź do Ptasiej Wioski (Adamkowo) i wykaż odrobinę cierpliwości, a uda ci się to, a nie jak w innych miejscach, bo tylko na specjalnych tablicach, których przybywa w tempie olimpijskim. Złośliwi mówią, że to dzięki słynnym radarom, które łupią skórę kierowcom, aż miło. My również zapłaciliśmy tam kilka mandatów i to z… przyjemnością, widząc, jak mądrze można wykorzystać pieniądze, które nam zabrano za… drogową głupotę. Śmieszne? Może trochę…

I można tak wyliczać i wyliczać, my jednak zainteresowaliśmy miejscowym ośrodkiem zdrowia i jak zawsze znienacka i bez jakichkolwiek pozwoleń, bo i po co, obejrzeliśmy ten obiekt dosłownie z marszu.

Było warto…

_____________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook