„PRZYWRÓCENI PAMIĘCI” – znakomita wystawa fotografii już wkrótce w Tucholi!

Przywróceni pamięci mieszkańcy parafii Raciąż w dawnej fotografii, to znakomita wystawa, którą obejrzeć powinien każdy.  Dlaczego? O tym za chwilę.

Muzeum Borów Tucholskich wraz ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Sołectwa Raciąż zapraszają do wzięcia udziału w otwarciu wystawy już 30 stycznia (środa) o godzinie 17-stej, oczywiście w budynku Muzeum Borów Tucholskich przy Podgórnej3 w Tucholi.

Wystawa stanowić będzie o tym, że jak w machinie czasu za sprawą kadrów nieutrwalonych w przeszłości przeniesiemy się do niej po to, aby poznać ludzi i otoczenie w którym trwali, walczyli, tworzyli. To również niezwykła okazja dla fotografów i fotografików, aby dokonali porównania technik zarówno fotografowania, jak i poznania skutków uzyskiwania odbitek starą metodą. Kiedy do tego dołączymy plenery w tle, jawić się nam będzie pełna historia osób i miejsc. Społecznicy z Raciąża nie robią podobnej wystaw pierwszy raz i jak zawsze dopełnili wszelkich starań, aby pozyskać, wypożyczyć zdjęcia, które każdy powinien zobaczyć, to nasza historia, historia ludzi których warto wpierw poznać, później zapamiętać.


(red.)

Next Post

UWAGA! Będą... tęgi mróz i śnieg!

czw Sty 24 , 2019
W tej chwili w Poroninie (Małopolska) na termometrach mamy 22,5 stopnia poniżej zera, a w Naszym Powiecie temperatura oscyluje pomiędzy -8-ma, a -11-oma stopniami Celsjusza, warto ubrać się ciepło i nie tylko…

Dla zainteresowanych

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook