14 kwietnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„PRZYWRÓCENI PAMIĘCI” – znakomita wystawa fotografii już wkrótce w Tucholi!

1 min read

Przywróceni pamięci mieszkańcy parafii Raciąż w dawnej fotografii, to znakomita wystawa, którą obejrzeć powinien każdy.  Dlaczego? O tym za chwilę.

Muzeum Borów Tucholskich wraz ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Sołectwa Raciąż zapraszają do wzięcia udziału w otwarciu wystawy już 30 stycznia (środa) o godzinie 17-stej, oczywiście w budynku Muzeum Borów Tucholskich przy Podgórnej3 w Tucholi.

Wystawa stanowić będzie o tym, że jak w machinie czasu za sprawą kadrów nieutrwalonych w przeszłości przeniesiemy się do niej po to, aby poznać ludzi i otoczenie w którym trwali, walczyli, tworzyli. To również niezwykła okazja dla fotografów i fotografików, aby dokonali porównania technik zarówno fotografowania, jak i poznania skutków uzyskiwania odbitek starą metodą. Kiedy do tego dołączymy plenery w tle, jawić się nam będzie pełna historia osób i miejsc. Społecznicy z Raciąża nie robią podobnej wystaw pierwszy raz i jak zawsze dopełnili wszelkich starań, aby pozyskać, wypożyczyć zdjęcia, które każdy powinien zobaczyć, to nasza historia, historia ludzi których warto wpierw poznać, później zapamiętać.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook