2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

QUO VADIS tucholska Policjo? „Cudów” ciąg dalszy? Przejście dla pieszych powstanie!

2 min read

SONY DSCO tej sprawie obszernie informowaliśmy w ostatnią niedzielę, wszystko za sprawą policyjnego patrolu, który zbyt restrykcyjnie podchodzi do spraw, które budzą u obywateli na zmianę uśmiech politowania, a później wściekłość. TOKiS – PRESS przekonał się o tym na własnej skórze, ponieważ został ukarany „wyjątkowym” mandatem. Będąc na miejscu Policji, ze wstydu, szybko byśmy go anulowali, bo to zwyczajny skandal. O co poszło? O mandaty i przejście dla pieszych. Więcej o tej sprawie tutaj – http://tokis.pl/?p=6999

Fotografie wykonane podczas zdarzenia.

Jest ciąg dalszy tej sprawy i dość odległy od „cudu”, a to za sprawą Pana Burmistrza Tucholi, którego osobiście odwiedził dzisiaj szef TOKiS – PRESS-u. Pełnia zrozumienia dla sprawy zaskakuje, jednak bardzo pozytywnie, ponieważ Pan Burmistrz obiecał, że problem rozwiąże i przejście w miejscu, które wskazaliśmy powstanie. Nasza sugestia znajdzie swój finał już jutro. Oczywiście pozostaje droga formalna, bez której powstanie nowego przejścia jest niemożliwe, zakładamy, że to tylko kwestia czasu i to niezbyt odległego.

Zachwyca fakt, że władze miasta nie są obojętne na sugestie swoich mieszkańców, pozostaje kwestia policjantów, którzy nie do końca rozumieją specyfikę naszego miasta, cóż, to ludzie młodzi, zdobywają doświadczenie, niestety, nas mieszkańców nie stać nas na podobne eksperymenty,  pustoszące w efekcie wdowie kieszenie.

______________________________

Do sprawy powrócimy, a Panu Burmistrzowi w imieniu mieszkańców Alei LOP dziękujemy za reakcję.

 

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook