28 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Rada Miasta Tucholi oficjalnie pożegnała KOMENDANTA BODZIŃSKIEGO

1 min read

SONY DSC

I stało się, po dziesięciu latach „zabrano nam komendanta” Krzysztofa Bodzińskiego, szefa KPP w Tucholi. Nie ma jednak tragedii, pozostawiono godnego następcę.

Podczas XXX sesji Rady Miasta Tucholi w sposób oficjalny, pożegnano dotychczasowego komendanta tucholskiej POLICJI, którego awansowano i skierowano do służby w POWIECIE NAKIELSKIM. Pełni już tam swoją funkcję na identycznym stanowisku, jednak…, jak się okazuje w dalszym ciągu darzy nasz powiat wielkim sentymentem. Na sesję w Tucholi, Pan Komendant pojawił się ze swoją przemiłą żoną. Oficjalnego pożegnania dokonał Burmistrz Tucholi, pan Tadeusz Kowalski. Były kwiaty, pamiątkowe fotografie i… oklaski.

Nasz lokalny „superglina” pozostawił po sobie sporo pamiątek, jednak, najważniejszą jest nowa komenda, tak długo oczekiwana przez funkcjonariuszy. Komendant Bodziński nadzorował jej budowę od fundamentów, aż po dach.

Jak zawsze z humorem, odchodzący właśnie komendant, wspomina lata służby w Tucholi oraz składa podziękowania, „dostały się i nam”, dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!

Obejrzyjmy historyczny już zapis z tej uroczystości.(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook