17 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

RADNY MIEJSKI ROZPOCZĄŁ KRUCJATĘ PRZECIWKO BURMISTRZOWI POPRZEZ MEDIA!

2 min read

Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że Tuchola wzbogaci się o wieżę widokową. TOKiS – PRESS, jako pierwsze medium, opublikował tę informację. Wieża pierwotnie, miała zostać ustawiona przy nowej drodze, pomiędzy Wysoką Wsią, a Nową Tucholą.

Pomysł umieszczenia wieży właśnie w tym miejscu upadł, powód – zła perspektywa, miasto nie do końca jest widoczne. Postanowiono, że może warto wieżę ustawić w innym miejscu. Zaprotestował radny miejski – Andrzej Jerosławski – jak podają inne media – pomysłodawca umieszczenia wieży we wcześniejszym miejscu. Co dziwne, pierwotnie, pan radny sprzeciwiał się nawet wybudowaniu drogi, przy której miała stanąć konstrukcja, teraz stał się orędownikiem jej uatrakcyjnienia? Pan radny właśnie otarł się o hipokryzję.

Konflikt pomiędzy Burmistrzem Tucholi, a radnym Jerosławskim trwa od lat i staje się wręcz legendarnym, to właśnie on jest stroną atakującą burmistrza, z każdego możliwego powodu. TOKiS dysponuje dowodami w postaci upublicznionych nagrań sesji RM.

Teraz nastąpiła widoczna zmiana w próbach dyskredytacji burmistrza, radny rozpoczął kolejny etap krucjaty, tym razem, wciągając w nią media. Tym samym w prywatną wojenkę pana radnego, włączono lokalną społeczność, która jest kompletnie zdezorientowana.

Owa dezorientacja za chwilę się pogłębi, ponieważ pan radny w kontakcie z dziennikarzami wspomnianego medium, opowiedział… banialuki! W ten sposób pogrążając siebie i dezinformując medium, któremu udzielił wywiadu? Wyjaśniliśmy ten „fenomen”, choć łatwo nie było.

TOKiS – PRESS udał się do źródła i zapytał o konkrety.

_______________

(red.)

Przydatne linki.

Tuchola. Na „Dąbrusiu” powstanie WIEŻA WIDOKOWA?

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook