20 października 2020

Radny Sejmiku Samorządowego Województwa Kujawsko – Pomorskiego Tadeusz Zaborowski mówił o sprawach rolnictwa

2 min read

Radny Sejmiku Samorządowego Województwa Kujawsko – Pomorskiego Tadeusz Zaborowski  zarzuca mediom lokalnym to, że w naszych notkach notorycznie pomijamy jego osobę.

Sprawa dotyczy również TOKiS-a, gdzie podczas spotkania przedstawicieli  powiatów naszego województwa, oczywiście niesłusznie, dostało się i nam. Cóż, pana radnego się nie boimy, a brak informacji o Jego działalności wynika z jednego – niezwykle rzadko mamy przyjemność wsłuchiwać się w jego słowa. Jednak, teraz następuje przełom, wszak mamy wybory i warto posłuchać słów osoby, która pretendować będzie do jeszcze wyższej godności. Której? Zapewne przeczytamy o tym w jakiejś witrynie sklepu, na lokalnym słupie, lub… płocie.

Pan radny miał swoje prawie dwadzieścia minut podczas ostatniej (hurra!) sesji Rady Powiatu, która odbyła się zaledwie kilka dni temu. TOKiS, jako jedno z nielicznych mediów zarejestrowało ostatnie wypowiedzi zebranych, którzy tym razem nie rzucili się sobie do gardeł, choć przez chwilę było… „dziwnie”, a to za sprawą członka zacnej rady, która odchodzi w niebyt, podobno z podniesionym czołem.

Pan radny Zaborowski, „wyluzowany” uświadomił zebranych w sprawach rolnictwa regionu, a nawet kraju! Służba społeczeństwu…, poszło mu zupełnie nieźle, a my zarejestrowaliśmy wszystko od początku do końca, pomijając celowo sceny kurtuazyjne, gdzie pan radny wręcza niektórym radnym… upominki/pamiątki. Niech zdobią biblioteczki i przypominają im do końca aktywności społecznej, (dwa tygodnie) o katastrofie finansowej Naszego powiatu w której uczestniczyli.

_____________________

(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook