12 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Rafał Ziemkiewicz: obawiam się, że wielkie korporacje będą beneficjentem epidemii

1 min read

W dzisiejszym odcinku „Polska na serio” serwowanego w ramach cyklu „Kwarantanna” dwa Rafały za pośrednictwem łączy internetowych mają kontakt z bazą, czyli z Ewą Zajączkowską- Hernik. Nasi komentatorzy ze swoich jaskiń prześwietlają bieżące wydarzenia polityczne. Rafał Ziemkiewicz i Rafał Otoka- Frąckiewicz w dużej mierze koncentrują się dziś na koronawirusie, przede wszystkim z punktu widzenia wpływu epidemii na gospodarkę. Pewne i niezmienne jest jedno – burżuje mają płacić!

Trwa epidemia nowego koronawirusa, ale politycy przejawiają konserwatywne skłonności i odwołują się raczej do klasyki. Totalni narzekają jak stara ciotka, Lewica chce opodatkowywać wszystko, co tylko się da, a Naczelnik wzmocnić sanacyjne państwo.

Z kolei prezydent Rafał ograniczył kursy komunikacji miejskiej w stolicy, powodując ścisk w autobusach, a Przewodnicząca Ursula von der Layen w samą porę zaprezentowała unijny sposób mycia rąk! Jak tu się nie radować?! Te, i wiele innych tematów z ostatnich dni komentują dla Was Rafał Ziemkiewicz i Rafał Otoka-Frąckiewicz.

Dwaj publicyści – Rafał Otoka-Frąckiewicz i Rafał Ziemkiewicz wspólnie prowadzą poniedziałkowy program „Polska na serio”. Najważniejsze wydarzenia sceny politycznej okraszone trafnym, kąśliwym komentarzem.


Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook