25 października 2020

Rajd rowerowy i regionalne targi na inaugurację sezonu turystycznego

2 min read
Oficjalna inauguracja sezonu turystycznego w województwie kujawsko-pomorskim odbędzie się 9 maja. Zapraszamy do Bydgoszczy na rajd rowerowy, a do Torunia na prezentację produktów turystycznych Pomorza i Kujaw. Zapisy na rajd już trwają!

Rajd rowerowy rozpocznie się i zakończy na stadionie przy Sielskiej w bydgoskim Fordonie (początek o godzinie 11). Trasa będzie wiodła ulicami Fordonu oraz Wiślaną Trasą Rowerową. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma pakiet w postaci numeru startowego oraz kupon na posiłek regeneracyjny. Po rajdzie w czasie rowerowych konkursów i zabaw do wygrania będą atrakcyjne nagrody: kaski, bidony oraz akcesoria rowerowe.

Zapraszamy do zapisów tutaj. Pierwszych pięćdziesiąt osób, które wpiszą się na listę startową otrzyma pamiątkowe koszulki. Rejestracja trwa do 8 maja.

W Toruniu na Rynku Nowomiejskim odbędą się mini targi, na których będzie można znaleźć mnóstwo propozycji odwiedzenia każdego zakątka regionu (początek o godzinie 10). W organizację imprezy włączyła się również toruńska Lokalna Organizacja Turystyczna. Na wszystkich zwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji, konkursów z nagrodami oraz ofert turystycznych.

9 maja to również Dzień Otwarty Funduszy Europejskich. W związku z tym na uczestników inauguracji będzie czekać szereg dodatkowych atrakcji: doświadczenia z dziedzin przyrodniczych, lunety do obserwacji nieba oraz „fotobudka”. W tym dniu zajezdnia tramwajowa zaprasza do bezpłatnego zwiedzania obiektu, ilość  miejsc ograniczona, zapisy tutaj.

Więcej szczegółów wkrótce.
_______________________
(red.)
kujawsko-pomorskie.pl
Fot. Andrzej Goiński
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook