20 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Ranking – najlepszy chleb w Polsce 2014 – zgłosiliśmy piekarnię z Lubiewa – została zaakceptowana

2 min read

O chlebie pisaliśmy na naszych łamach często. Krytykowaliśmy piekarzy i piekarnie, które trują nas chlebopodobnym świństwem, za nasze ciężko zarobione pieniądze.

Nie chcemy do tego wracać, bo to strata czasu i wybór konsumenta, który w większości przypadków nie zdaje sobie sprawy z tego, że to, co spożywa codziennie, prędzej, czy później mu zaszkodzi. Nie będziemy wracali do zamrożonego substytutu chleba z Chin, nie będziemy opowiadać o paskudztwie sprzedawanym nam przez znane sieci, również w Tucholi, nie wspomnimy o prywatnych piekarzach, którzy pomimo być może szczerych chęci, dawno zapomnieli o tym, jak smakuje i wygląda prawdziwy chleb z powodów czysto ekonomicznych.

Zdarzył się jednak wyjątek – produkt, który poznaliśmy przez przypadek – „dziwny”, foremny, ciemny chleb z ziarnami, wyprodukowany z prawdziwej mąki żytniej, bez chemicznych dodatków. Ten chleb utrzymuje świeżość przez tydzień, a nawet dłużej i smakuje wybornie. Jeżeli zauważyłeś, że po tradycyjnym chlebie cierpisz już na dolegliwości żołądka, nadkwaśność – ciągłe zgagi, to wiedz, że po tym chlebie dolegliwości ustępują natychmiast!!!  http://najlepszychleb.zumi.pl/kujawsko-pomorskie,index.html 

Gdzie i kto go produkuje?

Postanowiliśmy zgłosić tę piekarnię do konkursu na najlepszy chleb w Polsce i robimy to z pełnym przekonaniem. Ta firma w pełni zasługuje na to, aby zostać docenioną.

Poznaj ten produkt, można go kupić w całej gminie Lubiewo, kosztuje zaledwie dwie złotówki. Kiedy odkryjesz jego walory tak  jak my, oddaj swój głos. Naszym zdaniem to świetny produkt

PIEKARNI GS SAMOPOMOC CHŁOPSKA  Lubiewo, Wojska Polskiego 5

Oddaj swój głos – (kliknij napis)

____________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook