27 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Rapujący policjant z Gostycyna

2 min read

Z pewnością większa część mieszkańców gminy Gostycyn słyszała już policyjny przebój pt. „Psy dają głos” w wykonaniu stróżów prawa, a jeśli nie to warto zapoznać się z powyższym utworem. Autorami i wykonawcami owego hitu są czynni policjanci: Piotr Chwastowski – „811811” – prowadzący kanał i profil „Psy Dają Głos” (I zwrotka), Wojciech Szerejko „Szary” – autor pierwszego, policyjnego utworu „Prewencja Olsztyn” (II zwrotka), Sierżant Bagieta – największy policyjny youtuber (III zwrotka), Szymon Głuszek z Posterunku Policji w Gostycynie – prowadzący profil „Nawet z narażeniem życia” (refreny).

W poniedziałek, 24 lutego br. odbyło się spotkanie Ireneusza Kucharskiego wójta gminy Gostycyn z funkcjonariuszami policji: sierżantem sztabowym Szymonem Głuszkiem i kierownikiem Posterunku Policji w Gostycynie – młodszym aspirantem Januszem Kozieleckim. Podczas spotkania wójt podziękował policjantowi-raperowi za zaangażowanie społeczne i promowanie obywatelskiej postawy poprzez wspieranie Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, a także pogratulował kreatywności w tworzeniu piosenki oraz teledysku, który podbudował pozytywny wizerunek Policji, jako grupy służącej z pasją. Podziękowanie i gratulację trafiły również do komendanta posterunku, za wsparcie sierżanta sztabowego oraz za współpracę z gminą Gostycyn.

Film posiada już ponad milion odsłon. Projekt ten jest niezależny, został stworzony w czasie wolnym od służby, a policjanci nie czerpią z niego żadnych dochodów – jak podkreślają – ewentualne dochody przekazane będą w całości dla  Fundacji: Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach Konto PKO BP VI O/Warszawa nr 74 1020 1068 0000 1802 0059 9167 http://www.fundacjapolicja.pl/


gostycyn.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook