24 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Ratusz reaguje w sprawie…

1 min read

Ulica Towarowa w Tucholi, jedna z tych przy której znajdują się liczne firmy i hurtownie. Ulica z znana jest z tego, że porusza się po niej również sprzęt ciężki i zapewne to uszkodzenie wywołał jeden z takich pojazdów.

O sprawie poinformowała nas jedna z Czytelniczek. Z informacji wynikało, że przy wspomnianej ulicy w Tucholi zniszczona została jedna ze studzienek. Problem w tym, że znajduje się ona blisko jezdni, dodatkowo w sąsiedztwie zjazdu, do jednej z firm. Studzienka jest praktycznie niewidoczna i o wypadek bardzo łatwo. Jest głęboka, a w niej znajdują się przewody. Czytelniczka poprosiła o wsparcie.

Sprawą praktycznie natychmiast zainteresował się tucholski Ratusz, a dodatkowo sam pan Burmistrz, który błyskawicznie zareagował na przesłane przez nas fotografie. Na miejsce udał się specjalista, który ocenił sytuację i zajął się ustaleniem właściciela feralnej studzienki. Okazuje się, że należy ona do potentata w dziedzinie łączności, z siedzibą w Bydgoszczy. Firma / właściciel zapewnia, że sytuacja zostanie opanowana. Z uwagą przyglądać się będziemy rozwojowi sytuacji, aż do usunięcia szkód. TOKiS zainteresowany jest również ustaleniem sprawcy zniszczeń.

Kierowcy, uważajcie w tym miejscu, jest bardzo niebezpiecznie.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook