23 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

RIPOK – OFICJALNE OTWARCIE INSTALACJI

1 min read

Mnóstwo osób dopytuje się, czym jest RIPOK. Nie ukrywajmy, nazwa jest dość skomplikowana, ale i funkcja, którą pełni instalacja, jest na miarę XXI wieku – REGIONALNA INSTALACJA PRZETWARZANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH W BLADOWIE.

Pisaliśmy o niej wielokrotnie, byliśmy pierwszym medium, które oprowadzono po tym imponującym obiekcie, teraz mieliśmy przyjemność wzięcia udziału w jej oficjalnym otwarciu. RIPOK, to technologia, której możemy zaufać przez wiele dziesiątków lat i nie zagrozi nam góra śmieci, której nie będzie można przetworzyć. Skoro cywilizacja zaśmieca planetę, to niech ta sama oczyści się z jej pozostałości, RIPOK jest takim lekiem, który stworzyła firma LIMBA z Warszawy.

Na zaproszenie pani prezes tucholskiego PK Małgorzaty Oller, przybyło wielu gości. Wśród nich dostrzegamy samorządowców z całego powiatu i ościennych, partycypujących w kosztach i  w procesie budowy. Są i kontrahenci, ponieważ RIPOK będzie również służył powiatowi sępoleńskiemu.

Kwiaty, podziękowania, okolicznościowe przemówienia, uroczyste poświęcenie obiektu i przecięcie wstęgi, to wszystko obejrzymy już za chwilę.

Galeria fotografii

RIPOK w Tucholi – uroczyste otwarcie

____________________________________
(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook