26 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

KONFEDERACI rosną w siłę, a część ich fanów kręci nosem!

2 min read

6 grudnia 2018 decyzję o wspólnym starcie podjęły partie KORWiN i Ruch Narodowy. W styczniu 2019 dołączyły do niej organizacja Grzegorza Brauna Pobudka i stowarzyszenie Piotra Liroya-Marca Skuteczni (przy czym Skuteczni byli w koalicji z KORWiN od wyborów samorządowych w 2018 i od listopada tegoż roku tworzyli z nią wspólne koło poselskie Wolność i Skuteczni).

Start z jej listy zapowiedziała także działaczka pro-life Kaja Godek z Fundacji Życie i Rodzina. W lutym 2019 koalicja zaczęła posługiwać się nazwą „Koalicja ProPolska”, jednak 27 lutego ogłoszono oficjalną nazwę „Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy”. 6 marca dołączyła – będąca w fazie rejestracji – partia „Federacja dla Rzeczypospolitej”, której założycielem i liderem jest Marek Jakubiak. 14 marca przedstawiciele środowiska kresowego (Włodzimierz Osadczy, Andrzej Zapałowski i Lucyna Kulińska) zapowiedzieli start z list Konfederacji w wyborach do PE. 22 marca koło poselskie Wolność i Skuteczni, wraz z przystąpieniem posłów niezrzeszonych Roberta Winnickiego (prezesa RN) i Marka Jakubiaka, przemianowało się na koło poselskie Konfederacja, a jego przewodniczącym (zastępując Piotra Liroya-Marca) został Jacek Wilk. 1 kwietnia ogłoszono przyłączenie do Konfederacji byłych struktur stowarzyszenia Kukiz’15 z Zabrza, Bytomia i Gliwic. Do konfederatów właśnie przystępuje Partia Kierowców.

Z deklaracji ruchu wynika jasno, że wartości narodowe są dla nich najważniejsze. Przy wściekłości elit politycznych i agentur działających przeciwko Polsce i Polakom łącznie z unijnymi, które wspólnie robią obecnie wszystko, aby zdyskredytować nowy ruch. O co toczy się gra? O zapobieżenie wrogiemu przejęciu Polski w ramach ustawy 447 Just, za przyzwoleniem władz centralnych i wszystkich partii.

A co na to potencjalni wyborcy? Uwierzyli mediom głównego ścieku, ale tylko przez chwilę…

Jak odkłamać powszechne przekonanie o toksycznych efektach naszych wyborów, gdzie powszechnie poddawani jesteśmy tradycyjnemu praniu mózgów?


(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook