21 kwietnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Robinsonada, Ultramaraton Rowerowy po woj. kuj-pom

1 min read
Już 20 sierpnia 2020 r. wystartuje I edycja Robinsonady –  survivalovo-bikepackingowego eventu rowerowego po województwie  kujawsko-pomorskim.

Trasa, jak i przewidziany przez Organizatorów limit czasu pozwalają na przeżycie niesamowitej wakacyjnej przygody w formie ultramaratonu rowerowego zarówno przez osoby rozpoczynające swoją rowerową przygodę, jak i przez absolutnych rowerowych freaków.
475-kilometrowa trasa prowadzi po sielankowych wioskach, pięknych lasach i wokół przecudnych jezior, ale także przez główne miasta województwa. Do chwili obecnej wśród Uczestników Robinsonady znajdują się już osoby z całej Polski! Jak zapewniają Organizatorzy, Robinsonada to piękne krajobrazy, doznania, a przede wszystkim Ludzie. Tacy, którzy czują więcej i chcą więcej. Dlatego wsiadają na rower i rozwijają skrzydła. Niosą ich dwa koła, ale przede wszystkim pasja, marzenia, siła charakteru i pragnienie przeżycia czegoś niezwykłego… Uczestniku – przed Tobą przygoda, tajemnica oraz współzawodnictwo… ale takie wiesz, z dyskretnym mrugnięciem do siebie. Jeśli to czujesz – bądź z nami!
Start: 20 sierpnia 2020 r. w Toruniu!

 


Mat. nadesłane. TOKiS – PRESS ich nie weryfikował.

Więcej:
Fanpage FB – https://www.facebook.com/Robinsonada-103594014738688/
Strona www – https://robinsonada.com.pl/

 

 

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook