21 października 2020

UWAGA! Rolnicy zablokują drogi już we środę!

1 min read
Przed nami nowy tydzień i kolejna wytężona praca załogi TOKiS-a. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to,że najbliższa środa przyniesie kierowcom wiele utrudnień, na lokalnych drogach naszego powiatu i ościennych.

Chłopi protestują, my za to płacimy, choć protest skierowany będzie w stronę naszych politycznych nieudaczników, kórzy przed rolnikami  pierzchają, jak poparzeni. Wiedzą, że to już nie przelewki, bo czara goryczy właśnie się wylewa.
Trzy powiaty odczują środowy protest, nasz i ościenne. Wszystko zacznie się około godziny 10:00 i potrwa do około 16-stej, to najgorsza z możliwych pora. Zatarasowane zostaną drogi Gostycyn Mąkowarsko, Mąkowarsko – Sępólno, samo Sępólno Krajeńskie, również zostanie drogowo sparaliżowane.
Informacja pewna, w postaci oficjalnego pisma wystosowana została do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad z siedzibą w Bydgoszczy.
Drogi tarasowały będą ciągniki, beczkowozy i tylko sami rolnicy wiedzą, co jeszcze wyciągną z podwórek. Cała sytuacja jest równie kuriozalna, co doświadczająca zwyczajnych ludzi, którzy nie są winni zaniedbań. Podobne akcje powinno się przeprowadzać tam, gdzie trafią bezpośrednio do polityków. Tutaj wybrano inne ofiary – nas.

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook