Rozbudowa drogi powiatowej w Lubiewie- UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM!

W związku z planowanym na dzień 10.06.2019 r. (poniedziałek) rozpoczęciem prac związanych z realizacją inwestycji pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1030C na odcinku od km 12+600 do km 13+400 Etap II” wyłączone z ruchu zostaną fragmenty ul. Wojska Polskiego oraz ul. Wincentego Witosa.

Zamknięciu ulegnie odcinek ul. Wojska Polskiego tj. wjazd do Lubiewa i ul. Wincentego Witosa do skrzyżowania z ul. Sportową.
W pierwszym etapie realizacji inwestycji przejazd przez skrzyżowanie znajdujące się przed Lubiewem będzie możliwy.
W związku z tym dojazd do centrum Lubiewa będzie możliwy objazdem przez Klonowo – Bruchniewo – Lubiewo ul. Sportową oraz od drogi wojewódzkiej nr 240 do ul. Wodnej tzw. drogą na Lubiewice.
Informacja o planowanym zamknięciu pochodzi z Zarządu Dróg Powiatowych w Tucholi. Planowany termin zakończenia inwestycji to koniec września 2019 r. Będziemy na bieżąco informować o zmianach w organizacji ruchu.


lubiewo.pl

admin

Next Post

Strzelanina w Bysławiu

czw Cze 6 , 2019
Po około dwóch godzinach od napadu na stację paliw w gminie Świecie policjanci zatrzymali podejrzewanego o to przestępstwo 25-latka. Wprawdzie sprawca usiłował za wszelką cenę uniknąć spotkania z mundurowym, ale nawet ucieczka na nic mu się zdała. Współpraca funkcjonariuszy trzech powiatów (świeckiego, grudziądzkiego i tucholskiego) przyniosła oczekiwany efekt. Mieszkaniec powiatu […]

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook