18 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Rozpoczęła się cenzura materiałów poświęconych COVID – 19 i nie tylko…

2 min read

Właściwie nic specjalnego się nie dzieje, a praktyki niektórych gigantów są znane od dawna. Bez różnicy, czy to YouTube, Facebook, czy inni, usuwanie ważnych treści jest oczywiste, a przemawia za tym wpierw pieniądz, potem wpływy „starszych i mądrzejszych”, a na końcu zamawiane przez konkretnych ludzi przekonania.

W ciągu ostatnich dni ocenzurowano materiał znanego dziennikarza śledczego i felietonisty, pana Witolda Gadowskiego, który ujawnił kolejną aferę, bezskutecznie zamiataną pod dywan, a kilka godzin temu skasowano program Piotrka Szlachtowicza z Dr. Shiva Ayyadurai z kanału wRealu24, który obejrzało ponad 2,5 mln osób, materiał związany był z pandemią koronawirusa. Cenzury doświadczamy również i my, już kilka razy blokowano nam dostęp do FB z powodu treści dotyczących niewygodnych dla jednej z nacji zdarzeń z przeszłości, które teraz usuwa się z podręczników na całym świecie. To kwestie dotyczące szkalowania Polski i Polaków na arenie międzynarodowej przez ludzi, którzy w ramach ustawy 447 Just, chcą dokonać wyjątkowej podłości. Niestety, obecny rząd w tej sprawie milczy, natomiast strona społeczna bije na alarm i składa swój projekt ustawy, który obecnie również zamieciono pod dywan, tym samym lekceważy się ponad 100 000 osób – wyborców. (wymagana liczba podpisów)

Kwestie cenzury będą postępować aż do momentu przesilenia, świat oszalał, a wtórują mu obecne władze, tutaj w Polsce, co widoczne jest w programach informacyjnych wszystkich opcji.


(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook