18 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„Rozwój regionalnej gospodarki na styku dwóch perspektyw finansowych Unii Europejskiej” – ZAPROSZENIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW!

2 min read

copy-Beznazwy-77.jpgDo naszej alternatywnej skrzynki pocztowej trafiło interesujące zaproszenie wprost z  Urzędu Marszałkowskiego wraz z Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. To bardzo ciekawa propozycja dla przedsiębiorców, warto z niej skorzystać.

Urząd Marszałkowski wspólnie z Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedsiębiorców naszego województwa na spotkanie „Rozwój regionalnej gospodarki na styku dwóch perspektyw finansowych Unii Europejskiej”, które odbędzie się w ramach cyklu pięciu spotkań z przedsiębiorcami naszego regionu. Chcielibyśmy przedstawić Państwu zagadnienia związane z wdrażaniem idei modernizacji regionu na najbliższe lata oraz planowane obszary i instrumenty wspierania przedsiębiorców w perspektywie 2014-2020. Bardzo istotnym elementem poruszanych zagadnień będzie odniesienie się do doświadczeń minionej perspektywy finansowej.

Zaplanowaliśmy pięć spotkań. Każde z nich będzie uwzględniało kontekst lokalny, zarówno w odniesieniu do warunków stwarzanych przez samorząd dla rozwoju przedsiębiorstw jak i oferty instytucji otoczenia biznesu na danym terenie.

  • 11 marca – Toruń, Toruński Park Technologiczny, ul. Włocławska 167, Bud. G – Exea Data Center
  • 13 marca – Grudziądz, Grudziądzki Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Waryńskiego 32-36
  • 18 marca – Włocławek, Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości, ul. Toruńska 148
  • 25 marca – Inowrocław, Solanki Medical Spa, ul. Zygmunta Wilkońskiego 23
  • 31 marca – Bydgoszcz, Regionalne Centrum Innowacyjności przy Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym, ul. Prof. S. Kaliskiego 7

W załączeniu przesyłamy zaproszenie Piotra Całbeckiego Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz szczegółowy program spotkań. Sprawy organizacyjne związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem poszczególnych spotkań prowadzi Pani Magdalena Lisowska z Departamentu Planowania Regionalnego, tel. 56-62-18-591 (email: m.lisowska@kujawsko-pomorskie.pl)

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu poprzez FORMULARZ ELEKTRONICZNY.

Więcej informacji na stronie CYKLU SPOTKAŃ.

________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook