22 października 2020

Ruskie paliwo z Łukoila? Nie, dziękuję…

2 min read

Sowieccy bandyci gwałcąc wszelkie normy i układy dokonali zbrojnego najazdu na sąsiednią Ukrainę, która nie pozostała dłużną, w efekcie…, ta ostatnia spłynęła krwią.

Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że ruska dominacja powoli staje się faktem, a ich kultura i sztuka przeobraziła się w… sztukę mięsa – ludzkiego, którego porozrywane strzępy możemy obejrzeć w bezpośrednich, filmowych relacjach świadków. To przerażające. Równolegle z ludobójstwem dokonywanym u naszego sąsiada postępuje wojna ekonomiczna. Słynne embargo Putina na polskie jabłka, które tak chętnie wyśmiewamy,włączając w to dzieci (to skandal), jest zaledwie sprawą marginalną, kompletnie bez znaczenia.

Niebezpieczeństwo jest innego rodzaju o czym politycy i wojskowi nie chcą mówić, aby nie wywoływać paniki. Polska stoi w obliczu realnego niebezpieczeństwa – najazdu „dzikiego kraju” w którym 75 % społeczeństwa chętnie zbombardowałoby nas najlepiej 1 września nad ranem. To już nie fantasmagorie, a statystyki.

Znany, bosy podróżnik – WC zamieścił dzisiaj w swojej witrynie ciekawą informację o tym, że jeden z trójmiejskich lokali wywiesił w witrynie taką oto informację dla nieproszonych gości…

Fot. Facebook/Wojciech Cejrowski na face bookFot. Facebook/Wojciech Cejrowski na face book

Cóż, genetycznie nie znosimy ruskich po tym, jak przez dziesiątki lat okupowali Polskę, patrząc historycznie… jeszcze dłużej. Dlaczego mamy chować przed potencjalnym wrogiem głowę w piasek i ułatwiać mu życie? Kodeks Hammurabiego ma tutaj pełne uzasadnienie.

Sowieci, za zgodą skompromitowanych, kolejnych polskich  rządów, wprowadzili na obszarze RP sieć swoich stacji paliw, pod słynnym szyldem Łukoil.

Paliwo mają odrobinę tańsze, ale kto zaręczy, że za chwilę jego jakość nie zmieni się na gorszą, aby zniszczyć silniki w pojazdach naszych obywateli? Niebezpieczeństwo jest realne, a standardy tych stacji są różne. W Polsce jeszcze jakoś to wygląda, ale kilka tygodni temu odwiedziliśmy Serbię i Macedonię, gdzie lwia część stacji należy do ruskiego potentata.

Oto, co zarejestrowała nasza kamera.

Brud, smród, obiekt odstrasza i poraża.

Łazienka

Odrażające, cuchnące toalety

Podróżni przeżywają tutaj chwile grozy…

Sowieckie standardy na świecie? To oczywistość, dlatego bojkotujemy tę sieć wierząc, że  wyniesie się  z Polski na zawsze.

___________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook