20 października 2020

Rusza budowa KOMENDY POLICJI W TUCHOLI

1 min read

O tym fakcie ćwierkały okoliczne wróble już od dwóch lat, miały rację, wreszcie jest zielone światło dla tej ważnej inwestycji. kto ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, powinien na własne oczy przekonać się w jakich warunkach nie pracują, a wegetują tucholscy policjanci.

Spekulacje i utyskiwania na bok, wynajmowany przez lata budynek wraca do właściciela, a policjanci już za rok, ściślej w październiku 2015 będą już na swoim? Oczywiście nie do końca w to wierzymy, ale co tam, cuda się zdarzają, zwłaszcza, że pomimo oficjalnych informacji o tym, że prace ruszą w najbliższy poniedziałek, w miejscu, gdzie powstanie nowa komenda, już coś się dzieje.

Przypomnijmy sobie jak docelowo wyglądać będzie nowy budynek…

Pan Komendant ma nadzieję, że w nowym budynku uda się zorganizować kolejne święto policjantów, kto wie, może się uda, póki co, czeka nas „oficjalne wkopywanie pierwszej łopaty”, chętnych do tego pewnie nie zabraknie, ale co tam, kogo to obchodzi, priorytety są różne, a policjantom należą się godne warunki pracy, przez co wzrośnie jakość ich usług względem obywatela, wszak mają nas bronić i chronić…

________________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook