23 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Rusza budowa ścieżki do Bladowa, WOJEWODA BYDGOSKI wreszcie włączył zielone światło!

1 min read

Trwało to stanowczo zbyt długo i choćby z tego powodu Pan Wojewoda powinien zostać obsztorcowany, tylko kto się na to odważy? Oczywiście my…

Gdyby nie sterta zaniechań władz ( nie dotyczy lokalnych) i zbierania kolejnych bezsensownych papierków, sporo istnień byłoby uratowanych, a piesi i rowerzyści z drodze z i do Bladowa czuliby się bezpieczni. Jest jednak postęp, bo oto po cichutku gdzieś tam  w BiP-ie starostwa, pojawił się dokument, na który czekają setki, jeżeli nie tysiące ludzi. Niestety, nie przejdzie bez echa, bo już go mamy na tapecie.

Będzie ścieżka, są pieniądze, jest pomysł i chętni do realizacji, tym samym spełnia się obietnica Burmistrza, który wyrwał się przed szereg, z myślą o ludziach i choć nie jest to Jego zadanie, wybuduje piękną ścieżkę, kto wie, być może w niespotykanej w Polsce technologii, o ile otrzyma zgodę radnych.

I tutaj wielkie uznanie dla determinacji i pracowników magistratu, którzy dobrze potrafią liczyć pieniądze, a jeszcze lepiej wydawać na inwestycje, które są gwarantem tego, że na tej przeklętej trasie, nikt nigdy więcej nie zginie!


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook